با سلام و احترام خدمت اعضای محترم انجمن علمی گفتاردرمانی ایران با آرزوی سربلندی روزافزون جامعه خدمتگذار و شریف گفتاردرمانی و با تشکر از همکاران در هیات مدیره انجمن علمی گفتاردرمانی که برای اعتلای موقعیت و شرایط گفتاردرمانی کشور میکوشند، به ویژه مسئول کمیته فنی که در حوزه فعالیت مربوط مجدانه برای بهبود تعرفه ها نظرات هیات مدیره را دنبال کرده است،

ارزش نسبی « خدمات گفتاردرمانی مصوب هیات دولت محترم، چاپ شده در کتاب ۱۳۹۵ اینک تعرفههای سال برای استفاده درمانگران گفتار و زبان اعلام میشود. »خدمات و مراقبتهای سلامت در جمهوری اسلامی ایران آغاز ۹هر خدمت در این کتاب کدی شش رقمی دارد و خدمات گفتاردرمانی در بین کدهایی است که با عدد »کا« دارد.
منظور از ارزش نسبی نیز همان چیزی است که به ۳۰۰۴۲۰ میشوند، به جز یک مورد که کد تومان و تنها برای کد ۲۱۰۰۰ برابر »کا«مشهور شده است.
بنا بر مصوبات موجود، در بخش خصوصی هر دقیقه میباشد، به ۴۵ تومان است. خدمات گفتاردرمانی در هر جلسه همچون گذشته ۴۰۰۰۰ برابر ۳۰۰۴۲۰ جز آن چه که به عنوان ویزیت مطرح شده است که شامل پذیرش، راهنمایی و ارجاع بدون ارائه خدمت است و تومان اعلام شده است.۹۲۴۰ »کا« دقیقه است.
در بخش دولتی نیز هر ۲۰زمان آن را کمتر از رقم یاد شده تعیین کنند. در استانهای »کا«ممکن است مسئولین هر استان برحسب شرایط، مقدار دارای شعب استانی انجمن، هیات مدیرهها و در استانهای بدون شعب، رابط انجمن و یا هر عضو انجمن میتوانند را از نظام پزشکی استان مربوط استعلام کنند.»کا«مقدار سرانجام آن که، برحسب نقطه نظرات و مذاکراتی که در جریان است، ممکن است ارزش نسبی برخی از خدمات تغییر یابد که در آن صورت طی اطلاعیه های آتی به آگاهی اعضای محترم انجمن علمی خواهد رسید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *