روابط عمومی دانشکده علوم توانبخشی دانشگاه اصفهان در رابطه با تجلیل از برگزیدگان هشتمین المپیاد علمی دانشجویان علوم پزشکی کشور اعلام کرد:

این مراسم به همت مدیریت مطالعات و توسعه آموزش پزشکی با حضور جمعی از مدیران (دکتر جاوید مستمند از دانشکده علوم توانبخشیاساتید و دانشجویان (تهمینه ملکی دانشجوی ارشد رشته گفتار درمانی دانشکده علوم توانبخشی)در محل تالار زیتون مرکز مطالعات و توسعه آموزش پزشکی برگزار شد.

  مراسم با سخنان رئیس دانشگاه آغاز شد، وی ضمن تبریک این موفقیت علمی به دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی، به بسیاری از مباحث روز جامعه از جمله آلودگی محیط زیست، مدیریت نظام سلامت، کم آبی، و تخصیص منابع اشاره کرد و این موارد را از رویکردهای نظام سلامت کشور خواند و گفت: پیش قراول رفع این مشکلات تقویت نظام مند ساختارهای علوم پزشکی در کشور است و برگزاری المپیادهای علمی نیز یکی از مصادیق و ابزارهای تقویت این ساختار به شمار می رود تا بتواند متناسب با نیازهای جامعه، برنامه های آموزشی را طراحی و بازنگری نموده و در مرحله بعد پاسخگو باشد.
سپس دکتر نیکو یمانی مدیر مطالعات و توسعه آموزش پزشکی نیز در بخشی از این نشست با مروری بر دفترچه خاطرات المپیاد ظرف ۸ سال گذشته تاکنون و بیان توفیقات این دستاورد علمی، آموزشی طی این مدت گفت: به حضور پرشور دانشجویان در این رقابت ملی افتخار می‌کنیم و امیدواریم همه ساله شاهد استقبال و موفقیت بیش از پیش دانشجویان باشیم. سپس برنامه پرسش و پاسخ دانشجویان برگزار شد و در بخش پایانی لوح تقدیر و هدیه به دانشجویان برگزیده ارائه شد. گفتنی است تهمینه ملکی از دانشکده علوم توانبخشی از دانشجویان برگزیده هشتمین المپیاد علمی دانشجویان بود که به این عزیز نیز لوح تقدیر و هدیه اهدا شد. قابل ذکر است تهمینه ملکی در سال ۱۳۹۴ موفق شد با کسب بالاترین امتیاز برای شرکت در کمپ زمستانی مدرسه سلامت عمومی ایران انتخاب شود. همچنین در سال ۱۳۹۳ در تجلیل از پژوهشگران برگزیده در مرکز هماییش‌های علمی دانشگاه به عنوان دانشجوی پژوهشگر برتر با رتبه دوم در سطح دانشگاه علوم پزشکی اصفهان نیز معرفی شده بود. ضمن آرزوی سلامتی برای ایشان آرزوی موفقیت روزافزون داریم.

img_8057_0

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
احساس رایگان برای کمک!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *