در تاریخ ۴ و ۵ آذر ۱۳۹۵، آقایان علی قربانی، اکبر داروئی و اتابک وثوقی (رییس، نایب رییس و مسئول کمیته فنی انجمن) ضمن سفر به شهر شیراز، از نزدیک با تنی چند از همکاران درباره مسائل اخیر به وجود آمده در استان فارس گفتگو و تبادل نظر کردند. در این ملاقات ها، همکاران جوان، پیش کسوت و اعضای هیئت مدیره شعبه فارس طی جلسات خصوصی و مشترک به بیان نقطه نظرات و راه حل های پیشنهادی خود پرداختند. در جلسه پایانی که با حضور اکثر مدعوین تشکیل شد، مقرر گردید هیئت مدیره شعبه ضمن افزایش نقش حمایتی خود، و با تعامل بیشتر با همکاران استان، راه حل های پیشنهادی در زمینه رفع مشکل اشتغال افراد جویای کار را به موقع اجرا گذارد.
همچنین از همکاران جوان و معترض به عملکرد انجمن درخواست شد ضمن شکیبایی بیشتر، از انرژی خود برای همراهی با هیئت مدیره شعبه در جهت رفع مشکلات و موانع اشتغال استفاده کنند.
در پایان جلسه، بر همدلی و وفاق بین اعضای انجمن و هیئت مدیره به عنوان رمز موفقیت جامعه گفتاردرمانی تاکید شد و از همه عزیزان خواسته شد از اقدامات تفرقه افکن پرهیز نمایند.
در بخشی از این سفر، اعضای هیئت مدیره مرکزی با حضور در سمینار توانبخشی، به سخنرانی همکار گرامی سرکار خانم فرپور گوش فرادادند و با اساتید و برگزارکنندگان سمینار گفتگو کردند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *